Nawozy organiczne Planteo

Nasze nawozy

Specjalnie dla Ciebie

Nawóz PLANTEO powstaje w procesie biochemicznym naturalnego przetwarzania związków organicznych (fermentacja metanowa) opartych tylko i wyłącznie o biomasę roślinną. Otrzymany nawóz charakteryzuje się bardzo bogatą materią organiczną oraz makro i mikro elementami posiada bardzo dużą zawartością materii organicznej (ponad 80%), liczne makro- i mikroelementy, naturalny mikrobiom oraz fitohormony produkowane przez bakterie endofityczne. Nie zawiera hormonów ani antybiotyków, które znajdują się w nawozach pochodzenia zwierzęcego. Produkowany bez chemii, nawóz organiczny Planteo jest bezpieczny dla dzieci, zwierząt i Ziemi.

Nawóz organiczny PLANTEO produkujemy bez szkody dla środowiska i bez emisji CO2.

Co wyróżnia nasze nawozy?

Ochrona środowiska

Skuteczne działanie

Troska o zdrowie

Poznaj nasze produkty

Produkty ekologiczne

Oferujemy certyfikowane, profesjonalne BIO nawozy organiczne powstałe w 100% na bazie składników pochodzenia roślinnego. Przeznaczone do wszechstronnego zastosowania, wydajne i wygodne w użyciu, w pełni bezpieczne dla środowiska oraz użytkowników.

Oferujemy nawozy w dwóch różnych postaciach

Planteo Pellet

Forma pelletu (granulek) zapewnia stopniowe uwalniane składników co znacznie wydłuża działanie nawozu. Dzięki temu rośliny otrzymują równomiernie rozłożone w czasie, odpowiednie dawki substancji odżywczej.

Planteo Płyn

Płynna formuła precyzyjnie i szybko dostarcza do podłoża niezbędnych do życia elementów. Dodatkową zaletą takiej formy nawozu jest jego duża skuteczność w okresach niedoboru wilgoci.

Ekologiczne nawozy organiczne Planteo

W postaci pelletu oraz płynu.
Dostępne w pięciu liniach produktowych.

Home garden

Nawozy organiczne do roślin doniczkowych

Planteo Home Garden to produkty dedykowane roślinom ozdobnym uprawianym w doniczkach w domach, jak i na zewnątrz na balkonach i tarasach.


Naturalnie występujące w składzie fitohormony i mikroelementy zwiększają szybkość kwitnienia oraz sprawiają, że rośliny bujnie rosną oraz intensywnie kwitną.

Pyszny ogródek

Nawozy organiczne do warzyw, owoców i ziół

Nawozy Planteo Pyszny Ogródek dedykowane są domowym uprawom warzyw, owoców oraz ziół. Polecane zarówno do upraw w gruncie, pod osłonami jak i w doniczkach na balkonach.

Nawozy powstały z wyselekcjonowanych mieszanek roślinnych poddanych fermentacji metanowej co daje gwarancję niepowtarzalnego smaku warzyw, owoców i ziół.

Tajemniczy ogród

Nawozy organiczne do krzewów i roślin ozdobnych

Produkty Tajemniczy Ogród przeznaczone są dla roślin ozdobnych uprawianych w przydomowych ogrodach, parkach oraz na skwerach miejskich

Skład nawozu stanowi naturalną odpowiedź na potrzeby roślin, jest on w pełni bezpieczny dla roślin, zwierząt oraz pszczół zapylających kwiaty.

Zielony dywan

Nawozy organiczne do trawników

Planteo Mocny Trawnik to linia produktów przeznaczonych do nawożenia wszystkich rodzajów trawników: gazonowych, rekreacyjnych i sportowych, a także do wszelkich gatunków traw ozdobnych.Zdrowa Ziemia

Nawozy organiczne do krzewów i roślin ozdobnych

Planteo Zdrowa Ziemia to ekologiczny nawóz organiczny zawierający 90% materii organicznej. Doskonale użyźnia glebę, odżywia i zapewnia naturalny wzrost roślinom rosnącym w ogrodzie oraz uprawianym w donicach i pojemnikach.

Przechowywanie nawozu

Łatwo i bezpiecznie

Zamknięte opakowanie należy:

 • przechowywać w suchym pomieszczeniu, z dala od żywności;
 • chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem i mechanicznym uszkodzeniem opakowań;
 • przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, w zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej;
 • przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Środki ostrożności

W trosce o Twoje zdrowie

Nie spożywać, w przypadku spożycia skonsultować się z lekarzem. Przy pracy z nawozem należy stosować rękawice ochronne i przestrzegać zasad higieny. W razie kontaktu nawozu z uszkodzoną tkanką ciała, należy zastosować podstawowe środki opatrunkowe, a w razie potrzeby wezwać lekarza.

Masz pytania?

Wypełnij formularz poniżej!

Dane kontaktowe

Zostańmy w kontakcie

Adres

Zielone Suszarnie sp. z o.o.
Ul. Solec 18,
00-410 Warszawa, Polska

Telefon

Tel: +48 22 550 91 00
Fax: +48 22 696 52 72
M: +48 795 541 226

For English call
(+48) 732 996 540

For German call
+48 732 996 540

E-mail

biuro@planteo.eu

Porozmawiajmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Informacje

  lokalizacja

  Copyright © Zielone Suszarnie Sp. z o.o.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.