Pyszny Ogródek

Nawozy organiczne do warzyw, owoców i ziół

Ekologiczne nawozy organiczne Planteo PYSZNY OGRÓDEK przeznaczone są do domowych upraw warzyw, owoców i ziół. Polecane zarówno do upraw w gruncie, pod osłonami, jak i w doniczkach na balkonach.
Nawozy Planteo nie zawierają hormonów oraz antybiotyków, które znajdują się w nawozach pochodzenia zwierzęcego.

Warzywa, owoce oraz zioła z przydomowych upraw zawsze smakują lepiej, pozostają świeże o wiele dłużej i są bardziej odżywcze.


Uprawa bez chemii jest pod każdym względem lepsza niż produkcja, która jest wspomagana aby zwiększyć wydajność, uzyskać idealne, jednolite warzywa i owoce, pakowana, transportowana, a ostatecznie sprzedawana jako „świeża”.


Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż uprawa i zbieranie własnych warzyw, owoców i ziół i nic nie zastąpi smaku świeżych owoców, warzyw i ziół wyhodowanych we własnym ogrodzie.


Zadbaj o swoje zioła z naszymi nawozami, żeby cieszyć się zbiorami z własnej uprawy.

Nawozy organiczne Planteo Aromatyczne Zioła, Smaczne Owoce oraz Zdrowe Warzywa dostępne są w postaci:

płynu

pelletu

Aromatyczne zioła

Gwarancja zadowolenia

Planteo Aromatyczne zioła to certyfikowany, profesjonalny BIO nawóz organiczny powstały w 100% na bazie składników pochodzenia roślinnego. Polecany jest do odżywiania każdego rodzaju ziół. Przeznaczony do nawożenia, m.in. bazylii, mięty, rozmarynu, tymianku, szczypiorku, kolendry.


Zawarte w nawozie składniki odżywcze oraz mikroorganizmy wspomagają prawidłowy wzrost roślin gwarantując aromatyczne i zdrowe zioła. To doskonały wybór dla ogrodników, którzy chcą cieszyć się ziołami z własnych zbiorów.

Pellet 5 kg
Pellet 3 kg
Płyn 1 l
Pellet 1 kg
Pellet 0,5 kg​

Smaczne owoce

Gwarancja zadowolenia

Planteo Smaczne owoce to certyfikowany, profesjonalny BIO nawóz organiczny powstały w 100% na bazie składników pochodzenia roślinnego. Polecany jest do odżywiania wszystkich roślin owocowych uprawianych zarówno w gruncie jak i na balkonie oraz pod osłonami. Przeznaczony do nawożenia, m.in. borówek, malin, truskawek i winorośli.

Odpowiednio zbilansowany skład daje gwarancję soczystych i pełnych witamin owoców oraz okazałych plonów. To doskonały wybór dla ogrodników, którzy chcą cieszyć się owocami z własnych zbiorów.

Pellet 5 kg
Pellet 3 kg
Płyn 5 l
Płyn 1 l
Pellet 1 kg
Pellet 0,5 kg​

Zdrowe warzywa

Gwarancja zadowolenia

Planteo Zdrowe warzywa to certyfikowany, profesjonalny BIO nawóz organiczny powstały w 100% na bazie składników pochodzenia roślinnego. Polecany jest do odżywiania wszystkich roślin warzywnych uprawianych zarówno w gruncie jak i na balkonie oraz pod osłonami. Zaleca się go do nawożenia, m.in. ogórków, grochu, sałaty, kapusty, bobu, chrzanu, buraków ćwikłowych i ziemniaków.

Odpowiednio zbilansowany skład daje gwarancję smacznych i zdrowych warzyw oraz okazałych plonów. To doskonały wybór dla ogrodników, którzy chcą cieszyć się warzywami z własnych zbiorów.

Pellet 5 kg
Pellet 3 kg
Płyn 5 l
Płyn 1 l
Pellet 1 kg
Pellet 0,5 kg

Tu kupisz nasze produkty

Zobacz nasze inne serie produktów

Nawozy organiczne Planteo

Home Garden

Ekologiczny nawóz organiczny Planteo z linii HOME GARDEN
to produkty dedykowane roślinom ozdobnym uprawianym zarówno
w doniczkach w domach,
jak i na balkonach i tarasach.

Tajemniczy Ogród

Ekologiczny nawóz organiczny Planteo z linii TAJEMNICZY OGRÓD
to produkty dedykowane roślinom ozdobnym, uprawianym w ogrodach,
w parkach oraz na skwerach miejskich.

Zielony Dywan

Ekologiczny nawóz organiczny Planteo z linii ZIELONY DYWAN to produkty przeznaczone do nawożenia wszystkich rodzajów trawników: gazonowych, rekreacyjnych i sportowych, a także wszelkich gatunków traw ozdobnych.

Dane kontaktowe

Zostańmy w kontakcie

Adres

Zielone Suszarnie sp. z o.o.
Ul. Solec 18,
00-410 Warszawa, Polska

Telefon

Tel: +48 22 550 91 00
Fax: +48 22 696 52 72
M: +48 795 541 226

For English call
(+48) 732 996 540

For German call
+48 732 996 540

E-mail

biuro@planteo.eu

Porozmawiajmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Informacje

    lokalizacja

    Copyright © Zielone Suszarnie Sp. z o.o.
    Wszystkie prawa zastrzeżone.